Death's domain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Последният филм, който гледахте...

+13
Библиотекарят
Nastee
A_D_P_10
Aurora Bolearis
IvanHelsing
Tchappz
Gospojica Flituart
Freki
ogunche
ali band
angya
ReaperGirl
Еск
17 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by angya Пет Яну 04, 2008 8:14 pm

Taking Lives с Анджелина Джоли. Изключително слаб филм. Става дума за сериен убиец-психопат и полицията, която разследва случая. На който му допадат размазани човешки черепи ще има на какво да се зарадва. Хората с повече акъл в главата ще останат разочаровани, защото не се изясняват причините и подбудите на убиеца, дадено е много плоско и банално обяснение, достатъчно единствено на гладната публика зомбита. Никой да не се обижда.
angya
angya

Брой мнения : 613
Localisation : ф ена гора :Р
Registration date : 06.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Angya
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Пет Яну 04, 2008 8:32 pm

scarlet_witch написа: За пръв път виждам докато един трепе с пистолет лоши да изражда бебе! Smile Това просто ме разцепи!

След това определено ще го..........пропусна !!! Laughing Wink


"Taking Lives" не беше толкова лош ! Wink
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by angya Съб Яну 05, 2008 3:21 pm

Беше, но пък вчера гледах "Авиаторът" и той попромени нещата. Там поне обясняваха какво и защо става. Плюс това е биографичен филм за един от най-важните в историята на летенето хора. И това че е бил чалнат не го прави по-малко гениален...
angya
angya

Брой мнения : 613
Localisation : ф ена гора :Р
Registration date : 06.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Angya
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Съб Яну 05, 2008 4:10 pm

angya написа:Беше, но пък вчера гледах "Авиаторът" и той попромени нещата. Там поне обясняваха какво и защо става. Плюс това е биографичен филм за един от най-важните в историята на летенето хора. И това че е бил чалнат не го прави по-малко гениален...

И тука съм на противоположното мнение Razz - не ми хареса филмът , за разлика от играта на Ди Каприо обаче ! Трябва да призная , че в последно време Ди Каприо прави много силни роли ! Wink
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by angya Съб Яну 05, 2008 5:35 pm

Аз пак съм наобратно. Нямам си и идея защо, но този човек дразни супер много. Май има нещо в гласа му... Иначе наистина се справи добрес ролята, признавам, че е добър актьор. Въпреки това ми е противен. Не знам за другите му роли...
angya
angya

Брой мнения : 613
Localisation : ф ена гора :Р
Registration date : 06.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Angya
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by Nastee Съб Яну 05, 2008 5:48 pm

Taking Lives беше слаб, Авиаторът беше добър, играта на ЛДК също, а последния които гледах беше Revolver - доста приличен екшън, с оглед на това че ако гледам изтъркан екшън заспивам, а този ме държа доста заинтригуван да видя как ще свърши. Главния герои е онзи от Транспортьорът. Също така можете да гледате и The Bucket List. Доста приличен филм с Джак Никълсън.
Nastee
Nastee

Брой мнения : 193
Registration date : 24.07.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Гад
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by angya Съб Яну 05, 2008 6:47 pm

Гледах трейлъра. Това ще го гледам на кино, откога чакам някой наистина смислен филм. Дано не е поредната идиотска холивудска боза, но ми се струва, че ще си заслужава...
angya
angya

Брой мнения : 613
Localisation : ф ена гора :Р
Registration date : 06.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Angya
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Съб Яну 05, 2008 8:05 pm

angya написа:Аз пак съм наобратно. Нямам си и идея защо, но този човек дразни супер много. Май има нещо в гласа му... Иначе наистина се справи добрес ролята, признавам, че е добър актьор. Въпреки това ми е противен. Не знам за другите му роли...

Така си е , добър актьор е ! Мен друго не ме и интересува Very Happy ! Ако все още не сте гледали Blood Diamond и особено The Departed - задължително ги гледайте ! Там Ди Каприо е във вихъра си ; страхотна негова игра , а филмите са много добри - особено втория - беше един от филмите на 2006 ! Wink

Death Sentence - не е нищо особено , играта не е кой знае каква и въпреки всичко , след него се почувствах буквално смазан ! Много тежък филм , не е за всеки ! Wink
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by scarlet_witch Нед Яну 06, 2008 4:11 pm

Аз вчера гледах Омагьосана geek знам че звучи тъпо ама напоследък все гледам някви ужаси- я някой го ядът, я го душат , а понякога го и разкъсват така че ме дойде много добре една дисни бозица....въпреки че не мога да разбера защо главната героиня избра адвоката пред принца...на мен ако ме падне тойа принц...
scarlet_witch
scarlet_witch

Брой мнения : 46
Age : 31
Localisation : Hell , Sin City , Past The Point of No Return , In The House of Secrets
Registration date : 20.08.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Ели
Раса: Антропоморфна персонификация

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by Freki Нед Яну 06, 2008 10:58 pm

Щото принцът беше мееега, хипер малоумен! Laughing
Freki
Freki
Один ме чеше зад ушите

Брой мнения : 292
Age : 40
Localisation : In Valhalla's Great Backyard
Registration date : 13.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Фреки
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Вто Яну 08, 2008 3:04 am

Най-после гледах "от-до" Cool Runnings , man - филм за първият отбор на Ямайка по бобслей , mon ! Доста весело и забaвно филмче , man ! Определено не е просто за губене на време , mon ! Very Happy
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by IvanHelsing Вто Яну 08, 2008 4:31 pm

A_D_P_10 написа:Най-после гледах "от-до" Cool Runnings , man - филм за първият отбор на Ямайка по бобслей , mon ! Доста весело и забaвно филмче , man ! Определено не е просто за губене на време , mon ! Very Happy
Ya said it, mon.
IvanHelsing
IvanHelsing
White&Nerdy

Брой мнения : 115
Age : 31
Registration date : 16.07.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Ivan Helsing
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Чет Яну 10, 2008 4:09 am

The Man From Earth
Току що го изгледах и докато е още прясна следата която остави , да драсна някой и друг ред за филма !
Много , ама много ми хареса ! Филмът е страхотен ! Някой в коментарите в замунда беше споменал , че е чудно как може филм с "бюджет от закуски" Laughing да представлява нещо подобно ! Ето , че е възможно !
Един независим филм за няколко души около огъня и невероятната история на единия от тях ! Това е ! Не търсете специални ефекти , не търсете някаква динамика , нито пък кой знае каква актьорска игра ( въобще не твърдя , че беше слаба ...напротив ) ! Сред актьорите разпознах трима , но единствено за единия си спомних нещо повече - една от сестрите в "Спешно отделение" ! Oще от самото начало филмът увлича и не те пуска до края ! Историята все повече и повече те запленява , имаш чувството , че си там сред другите , около огъня ( особено ако имаш печка в краката като мен Very Happy ) и си задаваш същите въпроси , породени от изумителната история на главния герой !
Напомни ми за още един невероятен филм - K-Pax !
Чудесен филм , наистина....... Smile
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Пет Яну 11, 2008 3:57 am

Гледах за 423489248 път Петият Елемент ! Определено се нарежда сред филмите , които така и няма да ми омръзнат ! Мила Йовович е супер , Гари Олдман е страхотен злодей , много добра игра на Йън Холм , Крис Тъкър е най-забавният траверс , който съм виждал (а по центъра на Варна щъкат какви ли не екземпляри) , а Брус Уилис .......... Брус Уилис отново спаси света !!! Wink Smile
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Нед Яну 13, 2008 3:14 am

Току що гледах King Of California ! В главните роли са Майкъл Дъглас и някаква девочка , на която и забравих името ..... Рейчъл нещо си......... Very Happy Very Happy Very Happy Изключително приятен филм , много човешки ! Страхотна игра на Майкъл Дъглас ! Предпочитам подобен филм за "съкровища" , отколкото онзи интерактивен наръчник по американска история и шовинизъм....... Wink
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by Yo Чет Яну 17, 2008 11:13 am

Lola Rennt! Много ме изкефи Smile. Накара ме отново да се замисля, че абсолютно всяка наша постъпка има отражение в бъдещето. От режисьора на Парфюмът: Историята на един убиец (който впрочем също е много як филм).
Yo
Yo

Брой мнения : 54
Registration date : 18.12.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име:
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Пон Яну 21, 2008 6:35 pm

Снощи отново гледах K-Pax (мисля , че за 3-ти път) ! С всеки изминал път се убеждавам , колко страхотен е филмът и колко добър актьор е Кевин Спейси !
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by Nastee Пон Яну 28, 2008 3:02 pm

Оо, да филма си го бива. Трябва да си го опресня някоя вечер. Cool
Nastee
Nastee

Брой мнения : 193
Registration date : 24.07.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Гад
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Сря Яну 30, 2008 4:15 pm

Nastee написа: Филма е Jacob's Ladder и силно го препоръчвам на всички.

Снощи го гледах ! Наистина много добър филм..... Wink
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by Nastee Сря Яну 30, 2008 7:44 pm

Предполагам че си схванал смисъла. Филма трябва да се гледа още веднъж да ти стане ясно, но ако сгряваш добре едва ли ще ти е проблем. Cool
Nastee
Nastee

Брой мнения : 193
Registration date : 24.07.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Гад
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Сря Яну 30, 2008 11:22 pm

Nastee написа:Предполагам че си схванал смисъла. Филма трябва да се гледа още веднъж да ти стане ясно, но ако сгряваш добре едва ли ще ти е проблем. Cool
Не се нуждая от повторно гледане.... Wink Smile
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Чет Яну 31, 2008 3:46 pm

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Ето заради такива филми и заради такава игра Джони Деп ми е любимият актьор ......
Не съм и предпологал , че мюзикъл може да ми хареса толкова ! Филмът е страхотен ! Изпълнен с черен хумор и брутални на моменти сцени ! Атмосферата е изключително мрачна , такава каквато само Бъртън може да създаде ! Адски добра игра на всички - Хелена Бонъм Картър е чудесна , Алън Рикман също ..... та дори и зевзека Саша Барон Коен .
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by ReaperGirl Чет Яну 31, 2008 5:55 pm

ТИ ПУСНА МУХАТА... НО АЗ ВСЕ ОЩЕ ГО ЧАКАМ НА КИНО. ИНАЧЕ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ JEKYLL & HYDE: THE MUSICAL. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ УСПЯХ ДА ГО НАМЕРЯ САМО В YOUTUBE, НО СИ ЗАСЛУЖАВА.
ReaperGirl
ReaperGirl
малката жетварка
малката жетварка

Брой мнения : 329
Age : 34
Localisation : Death's domain
Registration date : 05.07.2007

Character sheet
Пол: (относително) мъжки
Име: DEATH
Раса: Антропоморфна персонификация

https://deathsdomain.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by A_D_P_10 Пон Фев 04, 2008 9:21 pm

Снощи гледах Fight Club (за втори път) ! Странно защо нямах кой знае какви спомени от първия (имайки предвид колко добър е филмът , колко уникална е играта на Нортън и Пит) ! Поредният филм на Финчър , който адски много ми хареса ! Smile
Следващите два филма , които мисля да гледам са: Hotel Rwanda и Brazil на Гилиам ! Wink Smile
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by ReaperGirl Пон Фев 04, 2008 11:16 pm

FINAL DESTINATION. ОЧАРОВАНА СЪМ... ВТОРА И ТРЕТА ЧАСТ ЩЕ МЕ ЧАКАТ УТРЕ СЛЕД УЧИЛИЩЕ Very Happy
ReaperGirl
ReaperGirl
малката жетварка
малката жетварка

Брой мнения : 329
Age : 34
Localisation : Death's domain
Registration date : 05.07.2007

Character sheet
Пол: (относително) мъжки
Име: DEATH
Раса: Антропоморфна персонификация

https://deathsdomain.forumotion.com

Върнете се в началото Go down

Последният филм, който гледахте... - Page 3 Empty Re: Последният филм, който гледахте...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите