Death's domain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сутрин рано...

3 posters

Go down

Сутрин рано... Empty Сутрин рано...

Писане by angya Чет Окт 04, 2007 7:27 am

Правили ли сте изцепки от типа да станете един час по-рано (аз току-що го направих и сега няам работа 1 час преди даскало), да бързате много за работа/училище, а да се окаже, че е събота и всякакви такива глупости? Защо и как? В моя случай телефона ми беше в другата стая, затова реших да се събудя със стария, който обаче е по българското време... И после вече тръгвам аз за училище, взимам си телефона от спалнята на наш'те и те викат "ама стана ли време" и аз-"да". И сега чакам подигравки, макар че няа ме подиграват, щот ги събудих в 6:15 Laughing Е аз па станах в 5:30, тъй че да не мрънкат Laughing Мале, супер смешно ми е Laughing Laughing Laughing
angya
angya

Брой мнения : 613
Localisation : ф ена гора :Р
Registration date : 06.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Angya
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Сутрин рано... Empty Re: Сутрин рано...

Писане by Freki Чет Окт 04, 2007 11:49 pm

Мда... Laughing
Аз нямам такива изпълнения, но моят колега ми разказа как като ученик веднъж е станал в 1 часа посред нощ, приготвил се е и е стигнал чак до училището, където се е усетил Rolling Eyes Аз го питам "Добре де, било е посред нощ, тъмно , как не се усети по-рано" scratch Не можа да ми отговори. А накрая се оказало даже, че бил втора смяна.
Така че, Ангуа, спокойно, има и много по-зле от теб Razz
Freki
Freki
Один ме чеше зад ушите

Брой мнения : 292
Age : 39
Localisation : In Valhalla's Great Backyard
Registration date : 13.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Фреки
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Сутрин рано... Empty Re: Сутрин рано...

Писане by Nastee Пет Окт 05, 2007 5:48 pm

Да ви се е случвало да имате среща, и да отидете на точно уречения час? Аз един път направо разцепих секундата. Ако ме питате къде е уловката: срещата ми беше едва на следващия ден. Rolling Eyes
Nastee
Nastee

Брой мнения : 193
Registration date : 24.07.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Гад
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

Сутрин рано... Empty Re: Сутрин рано...

Писане by angya Пет Окт 05, 2007 10:54 pm

Laughing Laughing Laughing Е т'ва за цепенето на секундата не съм го правила Laughing
А за тъмното в един часа ще кажа, че в седем сутринта през зимата не е кой знае колко по-светло. Ама изцепката за втората смяна... Laughing Laughing Laughing
angya
angya

Брой мнения : 613
Localisation : ф ена гора :Р
Registration date : 06.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Angya
Раса: Върколак

Върнете се в началото Go down

Сутрин рано... Empty Re: Сутрин рано...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите