Death's domain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Добри поличби"

+4
Nastee
angya
Freki
Еск
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

"Добри поличби" - Page 2 Empty Re: "Добри поличби"

Писане by A_D_P_10 Пет Ное 30, 2007 11:51 pm

Freki написа:
А, простете глупавия въпрос, но кой е Тери Гилиам? Embarassed

Режисьор , сценарист , продуцент ..... (ти си избери Smile ) !!! Част от комедийната трупа Монти Пайтън (има доста филми със заглавие : "Монти Пайтън и ....") . Сред филмите му се открояват : Brazil , The Fisher King , Twelve Monkeys , Fear And Loathing In Las Vegas , The Brothers Grimm ....
От споменатите филми съм гледал "12 маймуни" и "Страх и отвращение в Лас Вегас" . Страхотни са !!! В първия трябва да се отбележи невероятната игра на Брад Пит , а в другия страхотното изпълнение на Джони Деп (каква изненада Laughing ) !!!
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

"Добри поличби" - Page 2 Empty Re: "Добри поличби"

Писане by Еск Сря Дек 19, 2007 3:31 pm

A_D_P_10, и на мен ми направи силно впечатление участието на българсикет аташета. Не съм се кефила така от куидичния мач България-Ирландия при Роулинг, макар че ни биха, а Крумсе оказа леко дебилен, ама здраве да е^^
аз подарих "Добри поличби" на една приятелка и още чакам отзиви, ама тя си е натрупала купчинка книги за четене (също е студентка) и все не стига до нея. За през ваканцията ми е обещала. Smile
Еск
Еск
Чирак на Смърт
Чирак на Смърт

Брой мнения : 255
Localisation : Дома на Смърт
Registration date : 05.07.2007

Character sheet
Пол: Женски
Име: Вампс
Раса: Вампир

Върнете се в началото Go down

"Добри поличби" - Page 2 Empty Re: "Добри поличби"

Писане by A_D_P_10 Сря Дек 19, 2007 4:57 pm

Еск написа:A_D_P_10, и на мен ми направи силно впечатление участието на българсикет аташета. Не съм се кефила така от куидичния мач България-Ирландия при Роулинг, макар че ни биха, а Крумсе оказа леко дебилен, ама здраве да е^^
аз подарих "Добри поличби" на една приятелка и още чакам отзиви, ама тя си е натрупала купчинка книги за четене (също е студентка) и все не стига до нея. За през ваканцията ми е обещала. Smile

Аз да ти кажа не примирам от удоволствие , че сме участвали в мач по куи.....нещо си ! Very Happy Значи сме загубили , а ! На квалификациите за световно сме в една група с тях ! Там ще им го върнем ! Very Happy
Нямаше как да ми убегне това за нашите аташета в "Добри поличби" ! Wink Добре е , че и ти си му обърнала внимание ! Smile
A_D_P_10
A_D_P_10

Брой мнения : 655
Age : 38
Localisation : Варна
Registration date : 08.08.2007

Character sheet
Пол: Мъжки
Име: Кирил
Раса: Човек

Върнете се в началото Go down

"Добри поличби" - Page 2 Empty Re: "Добри поличби"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите